Проведено футбольний матч

Гра являє собою першу доступну для дошкільнят форму діяльності, яка передбачає свідоме відтворення та вдосконалення рухів. У цьому відношенні моторний розвиток, що здійснюється дошкільням в грі, є справжнім прологом до свідомих фізичних вправ школяра.

Значення рухових дій у загальному розвитку дитини дуже велике. Ігри з елементами спорту вимагають від дітей великий самостійності, швидкості, спритності рухів, орієнтації в просторі. Вони є вищою формою звичайних рухливих ігор. Дитина в найкоротші проміжки часу повинен побачити таку обстановку (розташування партнерів і супротивника, положення м’яча), оцінити, вибрати найбільш правильні дії і застосувати їх. Все це вимагає від грають розвитку певних умінь і навичок.

Для ігор з елементами спорту характерна певна специфіка і точність рухових дій, певний склад учасників, розподіл функцій, чітка організація ігрових умов (розмітка майданчика, підбір інвентаря).
Ігри з елементами спорту відрізняються великою різноманітністю взаємодії сенсорних систем різної модальності, що також є фактором вдосконалення організації рухів.