Що треба для вступу в дитячий садок «Дочки та Синочки»?

 

  1. Подзвонити по контактних телефонах дитячого садка, щоб домовитися про зручний час для зустрічі і ознайомлення з нашим садочком.
  2. За бажанням — привести дитину в дитячий садок на «пробний день». Ми надаємо можливість вашій дитині провести повноцінний день в дитячому садку, щоб познайомитися з вихователями, дітьми в групі, прийняти участь в розвиваючих заняттях, спробувати нашу смачну їжу. Термін таких «пробних днів» (чи адаптаційного періоду ) 1-2 тижні. Оплата в цей період здійснюється за фактично проведений дитиною час в групі ( від 1-ої години до повного дня).
  3. Після ухвалення Вами рішення про вступ — підписати договір і внести оплату для зарахування дитини в групу.
  4. Надати наступні документи:

— копія Свідоцтва про народження Дитини;

— копія паспорта Замовника (1-3 сторінки, сторінка з відомістю про реєстрацію)

— медична довідка № 026/о;

— виписка з амбулаторної (медичної) картки  Дитини;

— заявка на отримання електронної карти (ключа) до системи контролю і управління доступом — модуль «Вхід/Вихід».

 

Режим роботи дитячого садка з 9.00 ранку до 19.00 вечора, 5 днів на тиждень, вихідні — субота, неділя. У святкові дні, встановлені Урядом України, дитячий садок не працює.

 

У дитячому садку немає жорстких  обмежень за часом прийому дитини, проте пам’ятайте, що заходи і зайняття починаються о 9.00, і основна їх частина доводиться на першу половину дня. Про подробиці режимних моментів ви можете дізнатися у Вашого вихователя, на інформаційних дошках і у нас на сайті в розділі «Заняття і Режим дня».

 

Ми приділяємо велику увагу питанню безпеки життя і здоров’я Вашої дитини, з чого виходять ще декілька пунктів:

— Приводити і забирати дитину ТІЛЬКИ батькам  (чи) довіреним особам, вказаними вами в заяві.

— Діти до 16-ти років забрати дитину з садочка не мають права.

Шановні Батьки, в нашому дитячому садочку прийнято дотримуватися  Правил внутрішнього розпорядку ( ознайомитися з якими Ви можете в розділі «Документи») , виконання яких полегшить соціальну адаптацію дитини. Ці умови нескладні для виконання і допоможуть нам з Вами швидше порозумітися і мінімізувати конфлікти. Сподіваємося на Ваше розуміння і настрій на позитивний результат загальних зусиль!